AD 8 code

Y.G. Healthcare Training Ltd: Θέση Εργασίας

Y.G. Healthcare Training Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Ο/Η κάτοχος της θέσης θα έχει την ευθύνη της προώθησης και τοποθέτησης των προϊόντων απολύμανσης και αντισηψίας που διαχειρίζεται η εταιρεία Healthcare Training Ltd.

Προσόντα

  • Πτυχίο Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης (π.χ ιατρικός επισκέπτης / Marketing / Διοίκηση Επιχειρήσεων). Πτυχίο στις βιολογικές επιστήμες θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν (π.χ φαρμακολογία, βιολογία)
  • 2-5 χρόνια εργασιακή πείρα σε πωλήσεις θα θεωρηθεί πλεονέκτημα
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Εξοικείωση με την τεχνολογία

Προσωπικά Χαρακτηριστικά

  • Αναπτυγμένη ικανότητα δημιουργία διαπροσωπικών σχέσεων
  • Προσανατολισμός προς τον πελάτη
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και δυναμικής προσαρμογής στις προκλήσεις που παρουσιάζονται.
  • Ευελιξία, υπευθυνότητα
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Πνεύμα συνεργασίας

Κύρια Καθήκοντα

  • Συστηματική διαχείριση, επίβλεψη και επίσκεψη υπάρχοντος πελατολογίου
  • Δημιουργία και ανάπτυξη νέου πελατολογίου παγκύπρια
  • Ανάπτυξη πωλήσεων και προώθηση στο υπάρχον και νέο πελατολόγιο
  • Συστηματική ενημέρωση πελατολογίου για τα προϊόντα
  • Συνεχής αξιολόγηση ανταγωνισμού και παρακολούθηση των τάσεων της αγοράς

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να δηλώσουν το ενδιαφέρον τους αποστέλλοντας το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@healthcaretraining.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε: 70009903