AD 8 code

JCC Payment Systems Ltd: Θέση Εργασίας

JCC Payment Systems Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών και Παρακολούθησης Συστημάτων

H JCC Payment Systems Ltd, πρωτοπόρος Εταιρεία στην παροχή υπηρεσιών στον τομέα των ηλεκτρονικών πληρωμών και της ψηφιακής οικονομίας, ζητά δυναμικά άτομα για την κάλυψη μικρού αριθμού θέσεων στην Υπηρεσία Customer Contact & Monitoring Services.

Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Η άριστη διαχείριση των εισερχόμενων κλήσεων και η ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών, με βάση τον κώδικα επαγγελματικής εξυπηρέτησης πελατών της Εταιρείας
  • Η παροχή πληροφοριών σχετικά με τα προϊόντα και υπηρεσίες της Εταιρείας
  • Η παρακολούθηση και η ενημέρωση ηλεκτρονικών συστημάτων τελευταίας τεχνολογίας με στόχο την πρόληψη, αντιμετώπιση και καταπολέμηση της απάτης με τραπεζικές κάρτες
  • Η παρακολούθηση των Συστημάτων και άλλων καθημερινών διεργασιών με βάση τις εσωτερικές διαδικασίες της Εταιρείας

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Πανεπιστημιακό Δίπλωμα