AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας (πείρα δεν είναι απαραίτητη)

ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΟΤΗ- ΕΛΕΝΑ ΑΡΟΤΗ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση και χρήση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Microsoft Office (Word & Excel), Internet, emails κλπ.…)
  • Απολυτήριο σχολής μέσης εκπαίδευσης ή κολλεγίου. (Πτυχίο πανεπιστημίου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν).
  • Η πείρα δεν είναι απαραίτητη.

Καθήκοντα

  • Δακτυλογράφηση κειμένων τα οποία θα υπαγορεύονται.
  • Γενικότερα εκτέλεση γραμματειακών καθηκόντων (τηλεφωνήματα, fax, email, φωτοτυπίες, scanner).
  • Αρχειοθέτηση.

Ωράριο Εργασίας

Το ωράριο εργασίας είναι δελεαστικό. Είναι συνεχόμενο χωρίς διακοπή το μεσημέρι (8:30 μέχρι 3:30 ή 9 μέχρι 3) και την Παρασκευή τελειώνει στις 1 το μεσημέρι. Μπορεί να συζητηθεί και θέμα μερικής απασχόλησης (part-time) ιδιαίτερα αν πρόκειται για φοιτήτριες/φοιτητές που σπουδάζουν απογευματινές και/ ή βραδινές ώρες ή αν πρόκειται για πρόσωπα που προτιμούν την μερική απασχόληση.

Οι ενδιαφερόμενες/οι παρακαλούνται να στείλουν βιογραφικό στο email: arotislaw@cytanet.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”