AD 8 code

Athlokinisi: Θέσεις Εργασίας

Athlokinisi: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία και Λεμεσός

Τo αθλητικό κατάστημα ATHLOKINISI ζητά νεαρά και ευχάριστα άτομα στην θέση Πωλητή/τριας στη Λεμεσό και Λευκωσία (Mall of Cyprus).

Όλοι οι υποψήφιοι/ες πρέπει να έχουν τα ακόλουθα προσόντα:

  • Πάθος για την μόδα και τον αθλητισμό
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Φιλική, ευχάριστη και εξυπηρετική προσέγγιση προς τους πελάτες και τους συναδέλφους σας.
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση στον χώρο της λιανικής πώλησης και κατά προτίμηση στο χώρο της ένδυσης-υπόδησης.

Καθήκοντα:

  • Άριστη εξυπηρέτηση πελατών
  • Αναπλήρωση, τακτοποίηση και παρουσίαση των εμπορευμάτων
  • Καθαριότητα στους χώρους του καταστήματος

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών, συνεχής εκπαίδευση, κατάρτιση επαγγελματικής εμπειρίας σε ένα μοντέρνο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Αν θες και εσύ να έρθεις στην ομάδα μας στείλε μας το βιογραφικό στο info@athlokinisi.com.cy αναγράφοντας:”ANERGOSJOBS.COM KAI την πόλη” που σε ενδιαφέρει!