AD 8 code

ΟΣΕΛ Λτδ: Θέση Εργασίας

ΟΣΕΛ Λτδ: Ζητείται Λειτουργός Εξυπηρέτησης Motion Card & Επιβατικού κοινού – Λευκωσία

Αρμοδιότητες:

  • Κύρια ευθύνη είναι η ενημέρωση των επιβατών, η πώληση, η έκδοση και η πίστωση/φόρτωση της κάρτας ‘motion bus card’.
  • Εξυπηρέτηση επιβατικού κοινού αναφορικά με τα δρομολόγια του ΟΣΕΛ.
  • Εκτέλεση οποιονδήποτε άλλων εργασιών του ανατίθενται για τη σωστή και εύρυθμη λειτουργία των Σταθμών και γραφείων εξυπηρέτησης.
Απαραίτητα προσόντα:
  • Απολυτήριο σχολής Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Καλή γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Άριστη γνώση ελληνικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα επίλυσης προβλημάτων όταν παραστεί ανάγκη
  • Επικοινωνιακό και συνεργάσιμο άτομο
  • Δίπλωμα ή πτυχίο από αναγνωρισμένη σχολή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης θα θεωρηθεί πλεονέκτημα
  • Γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών καθώς και προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετα προσόντα
Το άτομο το οποίο θα προσληφθεί θα εργάζεται στα κατά τόπους εκδοτήρια του Οργανισμού σε σύστημα βάρδιας συμπεριλαμβανομένων αργιών και Σαββατοκύριακων.

Ωφελήματα:

  • Μισθός: €908 – μετά από 6 μήνες €938 (13 μισθοί ανά έτος)
  • Ταμείο Προνοίας 6% (μετά την μονιμοποίηση 6 μήνες)
  • Υπερωρίες Σαββατοκύριακα και αργίες
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστέλλουν το βιογραφικό τους στο employment@osel.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Μόνο οι επιτυχόντες υποψήφιοι θα ειδοποιηθούν.