AD 8 code

Ζητείται Γραμματειακός Λειτουργός

Harris Kyriakides LLC: Ζητείται Γραμματειακός Λειτουργός – Λάρνακα

Εισαγωγή

Η εταιρεία Χάρης Κυριακίδης ΔΕΠΕ ζητεί να προσλάβει Γραμματειακό Λειτουργό πλήρους ή μερικής απασχόλησης για τα κεντρικά γραφεία της στη Λάρνακα.

Για την Χάρης Κυριακίδης ΔΕΠΕ

Η Χάρης Κυριακίδης ΔΕΠΕ είναι κορυφαία δικηγορική εταιρεία στην Κύπρο. Η εταιρεία προσφέρει ένα ευρύ φάσμα νομικών υπηρεσιών και λειτουργεί σε τμηματικό επίπεδο, όπου κάθε τμήμα ειδικεύεται σε διαφορετικούς τομείς του δικαίου. Η εταιρεία επιμένει στα υψηλότερα πρότυπα και φιλοδοξεί να παρέχει άριστες υπηρεσίες κάθε φορά. Στόχος μας είναι να προκαλούμε συνεχώς τον εαυτό μας και να διατηρούμε ένα περιβάλλον υψηλής απόδοσης προκειμένου να ανταποκριθούμε με επιτυχία στις διαφορετικές ανάγκες των πελατών μας.

Περιγραφή θέσης

Το άτομο θα εκπαιδευτεί στην έκδοση τιμολογίων/προτιμολογίων/αποδείξεων και αρχειοθέτηση εγγράφων.

Καθήκοντα:

  • Καθημερινή έκδοση τιμολογίων/προτιμολογίων/αποδείξεων
  • Καθημερινή αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Καθημερινός έλεγχος εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας
  • Εκτέλεση οποιονδήποτε άλλων συναφών καθηκόντων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Ευθύνη, ακρίβεια και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Διακριτικότητα και εμπιστευτικότητα
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, συνέπεια και υπευθυνότητα

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών για πλήρη ή μερική απασχόληση, ευέλικτο ωράριο και εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα είτε στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@harriskyriakides.law συμπεριλαμβάνοντας την αναφορά “ACC2019 – ANERGOSJOBS.COM” είτε στην ιστοσελίδα της εταιρείας στο www.harriskyriakides.law στο section Careers/Vacancies μέχρι τις 13 Δεκεμβρίου 2019.

Η εταιρεία θα εξετάσει μόνο αιτήσεις που πληρούν όλα τα πιο πάνω προσόντα

Οι αιτήσεις τυγχάνουν πλήρους εμπιστευτικότητας.

115 Faneromenis Avenue, Antouanettas Building, 6031 Larnaca

www.harriskyriakides.law