AD 8 code

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός Εργοταξίου

Antonis Zenios Developments Ltd: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός Εργοταξίου – Λευκωσία

Η εταιρεία Ανάπτυξης Γης AΝTONIS ZENIOS DEVELOPMENTS LTD με έδρα την Λευκωσία, ζητά να προσλάβει Πολιτικό Μηχανικό εργοταξίου.

Καθήκοντα:

  • Συντονισμός, διαχείριση και οργάνωση των εργοταξίων της εταιρείας
  • Επιμέτρηση ποσοτήτων, παραγγελίες υλικών
  • Κοστολόγηση εργασιών
  • Παρακολούθηση χρονοδιαγράμματος
  • Συντονισμούς και οργάνωση υπεργολάβων
  • Προετοιμασία διατακτικών για πληρωμές

Προσόντα:

  • Κάτοχος πανεπιστημιακού διπλώματος στην Πολιτική Μηχανική
  • Πιστοποίηση από ΕΤΕΚ

Προσφέρεται ελκυστικός μισθός και άλλα ωφελήματα αναλόγως προσόντων.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλώ όπως στείλουν τα βιογραφικά τους στο email: zenios.antonis@cytanet.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”