AD 8 code

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός

AYD Polymat Ltd: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός – Λευκωσία

Εταιρεία ζητά να προσλάβει Πολιτικό Μηχανικό στη Λευκωσία.

Επάγγελμα / Κλάδος:
Πολιτικό Μηχανικό

Τίτλος θέσης:
Πολιτικός Μηχανικός

Απαιτούμενα προσόντα και εμπειρία:
• Πτυχίο ή Πανεπιστημιακός τίτλος Πολιτικής Μηχανικής
• Να γνωρίζουν καλά την αγγλική γλώσσα
• Άριστη γνώση Η/Υ και Autocad
• Δυναμική προσωπικότητα, με ικανότητα οργάνωσης και ανάληψης πρωτοβουλιών

Ωφελήματα:
Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας

Καθήκοντα και ευθύνες:
• Επίβλεψη και συντονισμός εξειδικευμένων εργασιών της εταιρείας
• Ετοιμασία και παρακολούθηση προσφορών
• Διεξαγωγή συναντήσεων με αρχιτέκτονες, πολιτικούς μηχανικούς καθώς και με εταιρείες που δραστηριοποιούνται στον κατασκευαστικό τομέα, με στόχο την τεχνική υποστήριξη τους και προώθηση των προϊόντων της εταιρείας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: aydpolymat@cytanet.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” μέχρι τις 09/12/2019