AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθήκης

Elysee Irrigation Ltd: Ζητείται Βοηθός Αποθήκης – Λευκωσία

Η εταιρία Elysee Irrigation Ltd,  ενδυναμώνει τη παρουσία της με την στελέχωση της με ικανά άτομα και  ζητά για άμεση πρόσληψη Βοηθό Αποθήκης

Θέση: βοηθός αποθήκης στην Elysee Irrigation Ltd στην βιομηχανική περιοχή Εργατών

Καθήκοντα και Υπευθυνότητες

  • Παραλαβή, διαχωρισμός και εκτέλεση παραγγελιών.
  • Παραλαβή, φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων-Χρήση Περονοφόρου
  • Αποθήκευση και τακτοποίηση εμπορευμάτων.
  • Γενικές εργασίες τακτοποίησης και καθαρίσματος της αποθήκης.

Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες

  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής γλώσσας
  • Ικανότητα οργάνωσης και ανάληψης πρωτοβουλιών στην εργασία
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Προηγούμενη εμπειρία σε αποθήκη θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Γνώση και άδεια χρήσης περονοφόρου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Για το άτομο που θα επιλέξει να γίνει μέλος της ομάδας της Elysee Irrigation θα υπάρξει η ανάλογη εκπαίδευση και ένταξη του στην εταιρεία.

Απολαβές

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο hr@elysee.com.cy, με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”   μέχρι τις 22 Δεκεμβρίου 2019