AD 8 code

CSC Christodoulou Ltd: Θέση Εργασίας

CSC Christodoulou Ltd: Ζητείται Υπεύθυνος/η Αρχείου, Αποθήκης & Εξοπλισμού – Λεμεσός

Καθήκοντα

  • Υπεύθυνος αρχείου και αποθήκης
  • Υπεύθυνος σάρωσης (Scan) εγγράφων
  • Υπεύθυνος συντήρησης γραφείων και εξοπλισμού
  • Εξωτερικές εργασίες / Οδηγός – κλητήρας

Προσόντα

  • Κάτοχος άδειας οδηγού πέραν των 10 ετών
  • Παρόμοια πείρα πέραν των 5 ετών
  • Άριστη γνώση  χρήσης ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο (πρόσφατο)
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Ωράριο

Πενθήμερη εργασία – Το ακριβές ωράριο θα συμφωνηθεί.

Απολαβές και ωφελήματα

  • Πολύ ικανοποιητικό πακέτο απολαβών / Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως, μέχρι 8 Δεκεμβρίου 2019, αποστείλουν  βιογραφικό σημείωμα στον υπεύθυνο προσωπικού, μέσω e-mail:    csc@cschristodoulou.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”   ή στο φαξ 25738688, αναγράφοντας τη θέση για την οποία αιτούνται.

Για περισσότερες πληροφορίες αποτείνεστε στο τηλ. 25738938.

Δύο συστάσεις απαραίτητες

– Όλες οι αιτήσεις θα κρατηθούν ως άκρως εμπιστευτικές

– Αιτήσεις οι οποίες δεν πληρούν τα πιο πάνω προσόντα και δεν θα συνοδεύονται από δύο συστάσεις, δεν θα εξετάζονται.