Σύνδεσμος Ατόμων με Πολλαπλή Σκλήρυνση Λάρνακας: Θέση Εργασίας

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΘΕΣΗΣ ΚΛΙΝΙΚΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥ ΣΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΣΚΛΗΡΥΝΣΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Απαιτούμενα προσόντα:

1. Τίτλος σπουδών πρώτου πτυχίου στην Ψυχολογία

2. Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών στην Κλινική Ψυχολογία

3. Άδεια άσκησης επαγγέλματος

Καθήκοντα:

1. Ατομικές και οικογενειακές συναντήσεις με τα μέλη του Συνδέσμου

2. Ομαδικές συναντήσεις ασθενών – Group Therapy

3. Συνεργασία με την Κοινωνική Υπηρεσία του Συνδέσμου

Γενικές πληροφορίες:

1. Η έδρα του Συνδέσμου είναι η Λάρνακα και εξυπηρετεί ασθενείς – μέλη με Πολλαπλή Σκλήρυνση από την Λάρνακα και Επαρχία

2. Καλύπτονται οδοιπορικά στις περιπτώσεις όπου οι συνεδρίες θα πραγματοποιούνται κατ’οίκον

3. Ο/Η συνεργάτης θα εργάζεται με ανώτατο όριο 2 ωρών την εβδομάδα/μήνα.

4. Η συνεδρία θα αμείβεται με 20 ευρώ.

Αποστολή βιογραφικών στο email του Συνδέσμου info@mslarnaca.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”   μέχρι τις 20/12/19