AD 8 code

Βάσσος Ηλιάδης Λτδ: Θέση Εργασίας

Vassos Eliades Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία Βάσσος Ηλιάδης Λτδ ζητά να εργοδοτήσει Picker στην Λευκωσία.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία παραγγελιών στην αποθήκη (επιλογή προϊόντων, προετοιμασία παραγγελίας).
  • Ελαχιστοποίηση στα λάθη παραγγελιών χωρίς να ξεπερνιούνται τα αναμενόμενα επίπεδα όπως αυτά καθορίζονται από τον άμεσα προϊστάμενο.
  • Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή κάθε προϊόντος.
  • Παραγωγικότητα της ετοιμασίας παραγγελιών να είναι σύμφωνα με τα συμφωνημένα επίπεδα με μετρήσιμα κριτήρια τα οποία καθορίζονται και συμφωνούνται με τον άμεσα προϊστάμενο.
  • Τοποθέτηση επιστροφών πίσω στις θέσεις συλλογής.
  • Σωστή χρήση εξοπλισμού συλλογής παραγγελιών.
  • Να ακολουθούνται όλοι οι κανόνες συντήρησης, φύλαξης και φόρτισης.
  • Τήρηση κανονισμών ασφάλειας μηχανοκίνητων.
  • Να ακολουθούνται όλοι κανόνες ασφάλειας και υγείας της εταιρείας.
  • Εκτέλεση για ότι άλλο του ζητηθεί από τον προϊστάμενο σε σχέση με την φύση της εργασίας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Απαραίτητες ικανότητες και δεξιότητες:

  • Ευγένεια
  • Προθυμία
  • Ευελιξία, προσαρμοστικότητα και ομαδικό πνεύμα

Αιτήσεις:

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@vel.com.cy σημειώνοντας ‘Picker – ANERGOSJOBS.COM’ στο θέμα.