AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος/η Αποθήκης

Biokyklos M.P.A.N. Ltd: Ζητείται Υπεύθυνος/η Αποθήκης – Λευκωσία

Καθήκοντα:

  • Παραλαβή, αποθήκευση και τοποθέτηση εμπορευμάτων στην αποθήκη
  • Σωστή φύλαξη και διατήρηση εμπορευμάτων
  • Οργάνωση και διαχείριση της αποθήκης
  • Λειτουργία συστήματος ελέγχου στοκ
  • Ετοιμασία και οργάνωση διανομής παραγγελιών
  • Επανασυσκευασία προϊόντων
  • Έκδοση τιμολογίων και έλεγχος πληρωμών πελατών

Προσόντα:

  • Απόφοιτος λυκείου
  • Πείρα τουλάχιστον δύο χρόνων ως αποθηκάριος/βοηθός αποθήκης
  • Άριστη Γνώση Ελληνικής Γλώσσας
  • Πολύ Καλή Γνώση Αγγλικής  Γλώσσας
  • Γνώσεις σε Προγράμματα Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Άδεια Οδήγησης

Εμπειρία στους τομείς της Βιολογικής Γεωργίας, Βιομηχανίας Τροφίμων, Διατροφολογίας ή σε συναφείς τομείς,  θα θεωρούνται ως επιπρόσθετο προσόν.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: michaeldoros@cytanet.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”