AD 8 code

Nikyr Products & co ltd: Θέση Εργασίας

Nikyr Products & co ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία NIKYR PRODUCT & CO LTD – Βιομηχανία επεξεργασίας Χαρτιού Υγιεινής  /TISSUES (βιομ.περ. Εργατών- Λευκωσία) , δραστηριοποιείται στην  παραγωγή και εμπορία προϊόντων Χαρτιού Υγείας όπως Χαρτί Τουαλέτας, Χαρτομάντιλα, Χαρτοπετσέτες, Χαρτί Κουζίνας, , βιομηχανικά ρολά, κτλ., ζητά να προσλάβει:

Χειριστής/τρια Εκτυπωτικής Μηχανής Παραγωγής Χαρτιού

Προσόντα:

  • Απόφοιτοι Τεχνικής σχολής ή ΑΤΙ στον κλάδο ηλεκτρολογίας, μηχανολογίας ή αντίστοιχο κλάδο.
  • Να έχει πείρα σε χρήση /συντήρηση μηχανών παραγωγής, συσκευασίας και εκτυπώσεων.
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας

Καθήκοντα:

  • Χειρισμός μηχανής -φλεξογραφίας , προετοιμασία εκτύπωσης, επιδιόρθωση και συντήρηση.
  • Καθάρισμα μηχανής – χώρου εργασίας της.

Απολαβές:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων  και πείρας + 13Ος μισθός

Οι ενδιαφερόμενοι να αποστέλλουν το βιογραφικό τους στο email: info@nikyr.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”