AD 8 code

Varnavas Hadjipanayis Ltd: Θέση Εργασίας

Varnavas Hadjipanayis Ltd: Ζητείται Εξωτερικός Πωλητής / Πωλήτρια – Λευκωσία

Η εταιρεία Luxottica Srl είναι η παγκοσμίως μεγαλύτερη κατασκευάστρια εταιρεία στο τομέα της και το πορτφόλιο της συμπεριλαμβάνει συλλογές γυαλιών ηλίου και οφθαλμικών σκελετών για τους οίκους Oakley, Ray Ban, Vogue, Bvlgari, Prada, Versace, Tiffany,  Dolce & Gabbana, Burberry, Ralph Lauren, Armani, κ.α.

Καθήκοντα και ευθύνες

  • Προώθηση και πώληση των  προϊόντων της εταιρείας σε καταστήματα οπτικών.

Απαραίτητα προσόντα

  • Άριστες ικανότητες πωλήσεων και επικοινωνίας
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής  και της ελληνικής γλώσσας
  • Δραστήριο άτομο με ευχάριστη προσωπικότητα
  • Πτυχίο στους τομείς marketing και πωλήσεων και προηγούμενη πείρα στον χώρο των πωλήσεων

Απολαβές και ωφελήματα:

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας
  • Προοπτικές ανέλιξης και συνεχής εκπαίδευση στη Κύπρο και στο Εξωτερικό

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με ένδειξη Lux12/19 στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@hadjipanayis.com.cy μέχρι την Παρασκευή 20 Δεκεμβρίου 2019.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν άκρως εμπιστευτικές.