AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Constantinou Group: Ζητείται Γραμματέας – Λεμεσός

Ο όμιλος εταιρειών Constantinou Group ζητά προς άμεση πρόσληψη Γραμματέα για Πλήρη Απασχόληση

Καθήκοντα

  • Υποστήριξη όλων των τμημάτων της Εταιρείας
  • Σύνταξη επιστολών, δακτυλογράφηση κειμένων
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Διαχείριση εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας
  • Προγραμματισμός ραντεβού
  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσον τηλεφώνου και email

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Κάτοχος Διπλώματος Γραμματειακών σπουδών
  • Προηγούμενη πείρα απαραίτητη
  • Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση προγραμμάτων Microsoft Office
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Επαγγελματικές επικοινωνιακές ικανότητες με πελάτες και συνεργάτες
  • Ομαδικότητα για ομαλή συνεργασία με το υπόλοιπο προσωπικό
Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: info@constantinougroup.com.cy με τίτλο θέματος “ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ – ANERGOSJOBS.COM”