AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Οδοντιατρείου

Doros Picolos: Ζητείται Βοηθός Οδοντιατρείου – Λευκωσία

Ζητείται βοηθός οδοντίατρου για πλήρη απασχόληση σε οδοντιατρείο στη Λακατάμεια εξειδικευμένο στην περιοδοντολογία- εμφυτευματολογία.

Καθήκοντα

  • Γενική καθαριότητα οδοντιατρείου
  • Καθαρισμός και αποστείρωση εργαλείων
  • Προετοιμασία ιατρείου για τον επόμενο ασθενή.
  • Βοήθεια προς τον γιατρό κατά τη διάρκεια εξέτασης, θεραπείας και χειρουργείων ασθενών.
  • Συνεργασία και υποστήριξη με την υπόλοιπη ομάδα του ιατρείου

Προσόντα

  • Ακεραιότητα χαρακτήρα. Διάθεση για μάθηση, ομαδικό πνεύμα.