AD 8 code

Ζητείται άτομο για Εξυπηρέτηση πελατών

Seven Property Group Ltd: Ζητείται άτομο για Εξυπηρέτηση πελατών – Λάρνακα

Η εταιρεία Seven Property Group, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα παροχής υπηρεσιών ακινήτων με έδρα την Λάρνακα, ζητά να προσλάβει 1 κοπέλα για να ενταχθεί στο δυναμικό της, στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση αγγλικής και ελληνικής γλώσσας τόσο σε προφορικό όσο και σε γραπτό λόγο
  • Πολύ καλή γνώση χρήση Η/Υ (Microsoft Word, Excel, Outlook)
  • Ταχύτητα στην δακτυλογράφηση
  • Προηγούμενη πείρα στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ευγένεια και φιλικότητα

Καθήκοντα και Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Δακτυλογράφηση και αρχειοθέτηση επιστολών

Αν πληρείτε τα πιο πάνω προσόντα, στείλτε το βιογραφικό σας στο email: info@sevenpropertygroup.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”