AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Vitaemed Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

H Εταιρεία VITAEMED LTD, ειδικεύεται στις πωλήσεις διαγνωστικών προϊόντων ζητά για άμεση πρόσληψη γραμματέα:

Καθήκοντα:

  • Εκτέλεση όλων των γραμματειακών καθηκόντων (τηλεφωνήματα, fax, email, φωτοτυπίες κτλ.)
  • Εκτέλεση και παραλαβή παραγγελιών.
  • Αρχειοθέτηση.
  • Μετάφραση κειμένων από τα ελληνικά στα αγγλικά και το αντίστροφο.

Απαιτούμενα προσόντα:

  1. Πανεπιστημιακό τίτλο στην Διοίκηση Επιχειρήσεων ή στις γραμματειακές σπουδές ή άλλο συναφή κλάδο.
  2. Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί προσόν.
  3. Εξαιρετική γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.
  4. Εξαιρετική γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (word, excel, PowerPoint)
  5. Οργανωτική και ευχάριστη προσωπικότητα.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες  παρακαλούνται  όπως στείλουν βιογραφικό στο email: info@vitaemed.eu  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”