AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος/η Διαχείρισης Παραγγελιών

ALUMIL CY: Ζητείται Υπεύθυνος/η Διαχείρισης Παραγγελιών – Λευκωσία

Η ALUMIL, ένας από τους μεγαλύτερους και περισσότερους προηγμένους τεχνολογικά βιομηχανικούς Ομίλους στον τομέα της έρευνας, ανάπτυξης και παραγωγής προϊόντων διέλασης αλουμινίου στην Ευρώπη, επιθυμεί να καλύψει για την λειτουργία των Logistics στην Κύπρο την παρακάτω θέση:

Καθήκοντα Θέσης:

  • Επικοινωνία με τους πελάτες
  • Διαχείριση Παραγγελιών
Προσόντα:
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ
  • Καλή γνώση Microsoft office
  • Γνώση συστημάτων ERP (π.χ.ATLANTIS) θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
Η εταιρεία προσφέρει:
  • Σταθερές αποδοχές σύμφωνα με την βαρύτητα της θέσης και την αξιολόγηση επιλογής
  • Μεταβλητές αποδοχές σύμφωνα με το Σύστημα Διοίκησης Απόδοσης
  • Συνεχή υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
Για αποστολή βιογραφικών:

e-mail: c.papanastasiou@alumil.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”