AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Γραφείου

Telsa Airconditioning Works Ltd: Ζητείται Λειτουργός Γραφείου – Λευκωσία

Εταιρεία μηχανολογικών εγκαταστάσεων στην λακατάμια ζητά για άμεση εργοδότηση λειτουργό γραφείου

Γενικά καθήκοντα

  • Διαχείριση και καταχώρηση εγγράφων σε λειτουργικό σύστημα (πρόγραμμα)
  • Διαχείριση-έλεγχος χρεωστών, πιστωτών (τιμολόγηση-πληρωμές κλπ)
  • Αρχειοθέτηση-αλληλογραφία
  • Βοήθεια για ετοιμασία προσφορών
  • Παρακολούθηση-ενημέρωση προγράμματος εργασιών συντήρησης
  • Γενικές γραφειακές εργασίες

Απαιτούμενα προσόντα

  • Βασικές γνώσεις λογιστικής
  • Πολύ καλή γνώση και χρήση υπολογιστών
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικών & αγγλικών
  • Οργανωτικές ικανότητες-ευχάριστη προσωπικότητα-υπευθυνότητα-πρωτοβουλία
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου

Πολύ καλοί όροι και συνθήκες εργασίας

Απολαβές αναλόγως ικανότητας, πείρας & γνώσεων

Παρακαλώ όπως αποστέλλονται βιογραφικά μόνο όταν πληρούνται τα πιο πάνω savvas@telsaworks.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”