AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου

POP LIFE Supermarkets: Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου – Λευκωσία

H POPLIFE ELECTRIC SHOPS LTD ζητά, για τα Κεντρικά Γραφεία της στη Λευκωσία Βοηθό Λογιστηρίου – Τμήμα Πληρωμών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Άριστη γνώση MS Office και MS Excel
  • Εμπειρία χειρισμού λογισμικών συστημάτων
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα
  • Επικοινωνιακές και διαπροσωπικές ικανότητες
  • Οργανωτικός Χαρακτήρας
  • Εμπειρία τουλάχιστον έξι (6) χρόνια σε παρόμοια θέση

Καθήκοντα:

  • Συμφωνία (reconciliation) τραπεζικών δηλώσεων
  • Συμφωνία (reconciliation) καταστάσεων προμηθευτών
  • Ενημέρωση λογιστικού συστήματος με τιμολόγια προμηθευτών.
  • Ό,τι άλλο ζητηθεί από την Υπεύθυνη του Τμήματος.

Όσοι/όσες ενδιαφέρονται για τη συγκεκριμένη θέση, παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο fax 22445584 ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση hrm@poplife.com.cy με τίτλο “Accounts Payable Assistant – ANERGOSJOBS.COM”.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.