AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου

S&A Paphos Homemarket Ltd: Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου – Πάφος

To S&A Georgiou Paphos Homemarket Ltd με έδρα του την Πάφο ζητά να προσλάβει άμεσα άτομο βοηθό λογιστηρίου ηλικίας 25-35.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Κάτοχος Διπλώματος Λογιστικής LCCI Higher
  • Άριστη Γνώση Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, υπευθυνότητα, ικανότητα επικοινωνίας και ακεραιότητα χαρακτήρα

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Συμφιλίωση πιστωτών και χρεωστών
  • Έλεγχος τιμολογίων και εισαγωγή στο σύστημα
  • Αρχειοθέτηση και ταξινόμηση εγγράφων εταιρείας
  • Διάφορες άλλες δραστηριότητες λογιστηρίου

Μισθός ανάλογος πείρας και προσόντων

Αποστολή βιογραφικού ηλεκτρονικά στο: accounts@homemarket.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Τηλέφωνο επικοινωνίας: κ. Αγγέλα Γεωργίου 99522227