AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Symeou Dental Center: Ζητείται Γραμματέας (Οδοντιατρείο) – Λευκωσία

Καθήκοντα

  • Διευθετήσεις για ραντεβού με τους γιατρούς
  • Τήρηση αρχείου με τα στοιχεία του ασθενή
  • Εισπράξεις και πληρωμές με εντολή των γιατρών

Προσόντα

  • Δίπλωμα γραμματειακών σπουδών
  • Άριστη χρήση Ελληνικής και καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν προυπηρεσία σε παρόμοια θέση
  • Ο/η υποψήφια/ος θα πρέπει να έχει επικοινωνιακές ικανότητες, ευγένεια και πολύ καλή διαχείριση στην εξυπηρέτηση πελατών/ασθενών

Ωράριο πενθήμερη απογευματινή εργασία 2:30 μμ – 6:30 μμ

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων

Παρακαλώ όπως στείλετε το βιογραφικό σας στο email: Cv@symeoudental.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Για πληροφορίες στο τηλ.: 99542072