AD 8 code

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός

Tsircon Co. Ltd: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός – Λευκωσία

Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία ΤSIRCON CO. LTD  ζητά για άμεση πρόσληψη και πλήρη απασχόληση  Πολιτικό Μηχανικό.

Αρμοδιότητες:

  • Επίβλεψη συνεργείων και
  • Προώθηση εξειδικευμένων οικοδομικών υλικών (εισαγόμενα και παραγωγής της εταιρείας TSIRCON).

Προσόντα:

  • Απόφοιτος πανεπιστημίου στο κλάδο Πολιτικής Μηχανικής.
  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση, θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Αποδοχές και ωφελήματα

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων, εκπαίδευση και ευκαιρίες ανέλιξης.

Αιτήσεις:

Παρακαλώ όπως οι ενδιαφερόμενοι αποστέλλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλ. διεύθυνση: tsircon@tsircon.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή στο φαξ: 22487716.