AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Sotiris Psaras Architects: Ζητείται Γραμματέας – Λεμεσός

Ζητείται γραμματέας στο Αρχιτεκτονικό γραφείο Sotiris Psaras Architects. Ευχάριστο,φιλικό περιβάλλον.

Προσόντα

  • Άτομο με υπευθυνότητα και επαγγελματισμό
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Η/Υ (Microsoft Word, Microsoft Excel)
  • Προηγούμενη πείρα σε αρχιτεκτονικό γραφείο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα

  • Διαχείριση επικοινωνίας (τηλέφωνο, e-mail κλπ)
  • Οργάνωση γραφείου
  • Δακτυλογραφία και ετοιμασία επιστολών στην Ελληνική και Αγγλική γλώσσα

Ωφελήματα

Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.

Πλήρης/μερική απασχόληση (Mon-Fri 08:30-16:30)

Βιογραφικό σημείωμα να αποσταλεί μέσω e-mail: sopsaras@logosnet.cy.net    με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 99659044