AD 8 code

Ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός

Σ.Ο.ΠΑ.Ζ Λτδ: Ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός – Λάρνακα

Ο Συνεργατικός Οργανισμός Παραγωγής Ζωοτροφών (Σ.Ο.ΠΑ.Ζ Λτδ) ζητά για άμεση πρόσληψη πτυχιούχο Μηχανολόγο Μηχανικό για τα εργοστάσια Αραδίππου και Αθηαίνου.

Καθήκοντα και ευθύνες

  • Υπεύθυνος για την ομαλή λειτουργία της παραγωγής και προγραμματισμού της εκτέλεσης των παραγγελιών
  • Επίβλεψη της παραγωγής
  • Χειρισμός του ηλεκτρονικού πίνακα παραγωγής
  • Διοργάνωση και εκτέλεση συντήρησης εξοπλισμού
  • Εκτέλεση καθηκόντων μέσα από σύστημα βάρδιας
  • Αναφορά στον Υπεύθυνο Τμήματος Ζωοτροφών για οποιοδήποτε πρόβλημα παρουσιάζεται

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απόφοιτος πανεπιστημίου /ΤΕΙ στον κλάδο Μηχανολογίας (Manufacturing/Product Engineering)
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα χειρωνακτικής και τεχνικής εργασίας
  • Ικανότητα αποτελεσματικής οργάνωσης και διεκπεραίωσης καθηκόντων εντός χρονοδιαγραμμάτων
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα
  • Προϋπηρεσία σε βιομηχανικούς αυτοματισμούς θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Προσφέρετε ελκυστικό πακέτο απολαβών.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να στέλνουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση (m.koukounidou@sopazltd.com) με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” μέχρι τις 15/11/2019.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρας εμπιστευτικότητας. Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.