AD 8 code

Ζητείται Γραμματειακός Λειτουργός

PG Atlas Building Management: Ζητείται Γραμματειακός Λειτουργός – Λεμεσός

Προσόντα:

  • Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας. Η γνώση ρωσικών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Καλή γνώση Η/Υ (word/office, outlook, excel). Στοιχειώδεις γνώσεις λογιστικής θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν.
  • Υπεύθυνη και οργανωτική προσωπικότητα, ικανή να δουλέψει ανεξάρτητα αλλά και ως μέλος μιας ομάδας.
  • Δεξιότητες επικοινωνίας, προσωπικότητα με ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών.
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης.

Δεν απαιτείται προηγούμενη πείρα.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Εκτέλεση γενικών γραμματειακών και λογιστικών καθηκόντων (διαχείριση γραφείου, τηλεφωνήματα, έκδοση τιμολογίων, προσφορών, αποδείξεων, εξυπηρέτηση πελατών, επικοινωνία με συνεργάτες)
  • Οργάνωση και τήρηση αρχείου
  • Ετοιμασία τυποποιημένων επιστολών και αποστολή τους
  • Οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα ανατεθούν

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο maria@pgatlas.com.cy    με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”