AD 8 code

Ζητούνται Νοσηλευτές/τριες

NRC Nicosia Rehabilitation Center: Ζητούνται Νοσηλευτές/τριες – Λευκωσία

Το NRC Nicosia Rehabilitation Center είναι ένα νέο πρωτότυπο Κέντρο Αποκατάστασης με έδρα την Λευκωσία. Στα πλαίσια της ανάπτυξης των εργασιών του ζητά επαγγελματίες Νοσηλευτές/τριες:

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου στη Νοσηλευτική Επιστήμη
  • Εγγραφή στο μητρώο Νοσηλευτών Κύπρου
  • Άδεια εξασκήσεως Επαγγέλματος
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Προηγούμενη εμπειρία
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Νοσηλευτικά καθήκοντα

  • Αξιολόγηση ασθενών
  • Φροντίδα τραυμάτων
  • Χορήγηση φαρμάκων

Επικοινωνία

Αποστολή βιογραφικού στο: s.gavriel@nrc.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Οφέλη

To NRC προσφέρει ένα μοντέρνο περιβάλλον εργασίας, ανταγωνιστικό μισθό (αναλόγως προσόντων), πρόσθετη εκπαίδευση και άλλα ωφελήματα.

Λόγω του μεγάλου όγκου υποψηφίων, θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψήφιους που έχουν τα κατάλληλα προσόντα.

Ο χειρισμός όλων των αιτήσεων θα πραγματοποιείται με απόλυτη εχεμύθεια.