AD 8 code

Ζητούνται Βοηθοί Αποθήκης

Φάνος Ν. Επιφανίου Δ.Ε. Λτδ: Ζητούνται Βοηθοί Αποθήκης – Λευκωσία

Η εταιρεία Φάνος Ν. Επιφανίου Δ.Ε. Λτδ ζητά να προσλάβει άτομα δραστήρια για τη θέση του Βοηθού Αποθήκης για το Κέντρο Διανομής στη Λευκωσία.

Κύρια καθήκοντα

  • Παραλαβή, εκφόρτωση και συγύρισμα εμπορευμάτων.
  • Ετοιμασία παραγγελιών πελατών.
  • Χειρισμός των οχημάτων και των μηχανημάτων εντός της αποθήκης.

Κύρια προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.
  • Καλή γνώση της ελληνική γλώσσας.
  • Προηγούμενη εμπειρία σε αποθήκες θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Απολαβές

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα μέχρι τις 15 Νοεμβρίου, στο hr@epiphaniou.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή φαξ: 22431534. Παρακαλώ διαβάστε τη Πολιτική  Προστασίας Δεδομένων Εργαζομένων προτού αποστείλετε την αίτηση σας.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Σημείωση
Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.