AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

Chrysanthou Shoes: Ζητείται Αποθηκάριος – Πάφος

Η Εταιρεία Chrysanthou Shoes, ζητά να προσλάβει για άμεση εργοδότηση:

Αποθηκάριο στην Πάφο.

Καθήκοντα:

  • Ταξινόμηση εμπορευμάτων
  • Προετοιμασία παραγγελιών
  • Παραδόσεις παραγγελιών
  • Παραλαβές/ Φορτώσεις

Απαραίτητα προσόντα:

  • Γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα με οργανωτικές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα

Ωράριο και Απολαβές:

  • Εξαήμερη εργασία (Δευτέρα- Σάββατο)
  • Δευτέρα-Παρασκευή 8:00-18:30 (2 ώρα διάλειμμα) & Τετάρτη-Σάββατο (08:00-14:00)
  • Απολαβές αναλόγως προσόντων και εμπειρίας

Αποστολή βιογραφικού στο e-mail: info@chrysanthoushoes.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα κριτήρια της θέσης.