AD 8 code

Ζητείται Λογιστής/τρια

Metalco (Heaters) Ltd: Ζητείται Λογιστής/τρια – Λευκωσία

Καθήκοντα

  • Καταχώρηση συναλλαγών στο λογιστικό σύστημα της εταιρείας σε καθημερινή βάση
  • Τήρηση λογιστικών βιβλίων και αρχείων
  • Καταγραφή και αρχειοθέτηση των εγγραφών και των αρχείων
  • Μηνιαία συμφιλίωση πιστωτών και χρεωστών
  • Τήρηση τραπεζικών λογαριασμών και μηνιαία συμφιλίωση με τις καταστάσεις τραπεζών
  • Τιμολόγηση πελατών
  • Άλλες συναφείς εργασίες του λογιστηρίου

Προσόντα

  • Δίπλωμα LCCI Higher και/ή πτυχίο Λογιστικής
  • Προηγούμενη πείρα τουλάχιστον ενός έτους σε λογιστήριο
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χρήσης ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Ομαδικό πνεύμα, εχεμύθεια, αποτελεσματικότητα
  • Οργανωτικό και μεθοδικό άτομο με δυνατότητα ανάλυσης δεδομένων

Στοιχεία Επικοινωνίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο e-mail info@metalcoheaters.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” . Περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο 22425382.