AD 8 code

Όμιλος Μαλλούππας & Παπακώστας: Θέση Εργασίας

Όμιλος Μαλλούππας & Παπακώστας: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Λειτουργός Λoγιστηρίου

Ο Όμιλος Mallouppas & Papacostas ζητά για άμεση πρόσληψη Λειτουργό Λογιστηρίου για τα Κεντρικά Γραφεία του στη Λευκωσία.

Καθήκοντα και ευθύνες

  • Έλεγχος των ταμειακών καταστάσεων καταστημάτων
  • Καταχώρηση λογιστικών εγγράφων και συμφιλίωση καταστάσεων
  • Εκτέλεση οποιονδήποτε άλλων συναφή καθηκόντων του Λογιστηρίου

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο πανεπιστημίου στη Λογιστική ή κάτοχος διπλώματος Λογιστικής Higher
  • Ελάχιστη εμπειρία δύο χρόνων σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Εξαιρετική γνώση της Excel (MS Office)
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, ακεραιότητα χαρακτήρα και υπευθυνότητα.

Απολαβές και ωφελήματα

Προσφέρεται μισθολογικό πακέτο αναλόγως προσόντων και εμπειρίας που περιλαμβάνει τα ακόλουθα:

  • 13ος Μισθός
  • Ομαδικό Σχέδιο Ιατροφαρμακευτικής Περίθαλψης και Ασφάλεια Ζωής
  • Ομαδικό Ταμείο Συνταξιοδότησης
  • Εκπτωτική κάρτα του Ομίλου
  • Πενθήμερο ωράριο εργασίας με 2 ελεύθερα απογεύματα

Αιτήσεις

Εάν διαθέτετε τα πιο πάνω προσόντα και θέλετε να εργαστείτε σε ένα ευχάριστο περιβάλλον με προοπτικές ανέλιξης, παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας στο recruitment@mp-group.com, με θέμα «Λειτουργός Λογιστηρίου – ANERGOSJOBS.COM».

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.