AD 8 code

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός

Ergo Hone Energy Ltd: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός – Λευκωσία

Η ERGO HOME ENERGY LTD ζητά για άμεση πρόσληψη, Πολιτικό Μηχανικό για Επίβλεψη έργων.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

  • Εκπονεί τη μελέτη και επιβλέπει των προς κατασκευή έργων εγκατάστασης μικρών και μεγάλων Φωτοβολταϊκών συστημάτων
  • Κοστολόγηση έργων / καθορισμός απαιτούμενων υλικών
  • Καθορίζει το πρόγραμμα εκτέλεσης εργασιών
  • Προσφέρει τεχνικές συμβουλές και υποστήριξη σε θέματα μελετών και κατασκευής προς τα υπόλοιπα τμήματα της Εταιρίας

Προσόντα και απαιτήσεις

  • Άδεια άσκησης επαγγέλματος (ΕΤΕΚ) Πολιτικού Μηχανικού.
  • Τουλάχιστον 3 έτη προϋπηρεσίας στον κλάδο επίβλεψης έργων σε κατασκευαστική εταιρία
  • Εμπειρία ή και πιστοποίηση σε κατασκευή φωτοβολταϊκών συστημάτων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Άριστη χρήση Η/Υ (MS OFFICE) και σχεδιαστικού προγράμματος AutoCAD
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, λευκό πανικό Μητρώο και άδεια οδήγησης

Οι υποψήφιοι που ενδιαφέρονται μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους μέχρι τις 15/11/2019 στο email – antigoni.k@ergohomegroup.com    με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”  ή στο fax: 22256716