AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Σωκράτης Κ. Σαββίδης Λτδ: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η Εταιρεία Σωκράτης Κ. Σαββίδης Λτδ, αντιπρόσωποι των Ιαπωνικών πιάνων Kawai, επιθυμεί να εργοδοτήσει άμεσα Γραμματέα.

Προσόντα

  • Πιστοποιητικό Higher στη Λογιστική
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση του Λογισμικού προγράμματος EUROSOFT ή παρόμοιο
  • Άριστη γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Άριστη γνώση χειρισμού MS Office (Word, Excel, Internet)
  • Yψηλός βαθμός πρωτοβουλίας, προγραμματισμού και ευθύνης
  • Συνέπεια και διάθεση για εργασία
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Μουσικές γνώσεις μέχρι επίπεδο 3 θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν

Καθήκοντα:

  • Λογιστική υποστήριξη
  • Γραμματειακή υποστήριξη
Ωράριο:  Καθημερινά 9:00π.μ.- 6:00μ.μ. (με μία ώρα διάλειμμα) εκτός Τετάρτη & Σάββατο 9:00π.μ.-1:00μ.μ.

Μισθός:  Πλήρες ωφελήματα και 13ος μισθός

Αποστολή βιογραφικών:  s.savvides@cytanet.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”    μέχρι τις 21/11/2019

Για περισσότερες πληροφορίες: 22481000