AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Chr. Mavromatis (Pumps) Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η εταιρεία Chr. Mavromatis (pumps) Ltd, με έδρα τη Λευκωσία, ζητά για άμεση πρόσληψη γραμματέα.

Καθήκοντα:

  • Αρχειοθέτηση
  • Γραμματειακή υποστήριξη των διευθυντών της εταιρείας
  • Υποδοχή και φιλοξενία των επισκεπτών
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Φροντίδα για την ευταξία του γραφείου και για την εύρυθμη λειτουργία του
  • Σύνταξη απλών επιστολών, αποστολή fax και email και παραγγελίες αναλώσιμων γραφείου

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Δίπλωμα γραμματειακών σπουδών
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
  • Οργανωτικές Ικανότητες
  • Ικανότητα επικοινωνίας
  • Πρόσχαρος και ευχάριστος χαρακτήρας
  • Διάθεση για συνεχή μάθηση και βελτίωση

Αποστολή βιογραφικού στο emailrecruitment@mavromatis-pumps.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”    μέχρι τις 29/10/2019