AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου

MDA Cyprus LLC: Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου – Λευκωσία

Καθήκοντα θέσης:

  • Καθημερινή ενημέρωση λογιστικών αρχείων
  • Ετοιμασία δηλώσεων ΦΠΑ, Φόρου εισοδήματος, VIES
  • Χειρισμός εισπράξεων πελατών
  • Υπευθυνότητα για πληρωμές προμηθευτών

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτος πανεπιστημίου
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώσεις λογιστικής επιπέδου τουλάχιστον LCCI Higher
  • Άριστη χρήση Η/Υ και συγκεκριμένα Microsoft Office tools (Excel, Word, Power Point, e.t.c)
  • Ικανότητα εργασίας με συγκεκριμένα χρονοδιαγράμματα
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες και ικανότητα ταυτόχρονου χειρισμού αριθμού έργων
  • Άριστες διαπροσωπικές σχέσεις
  • Προηγούμενη πείρα απαραίτητη

Εmail Επικοινωνίας για αποστολή βιογραφικού και covering letter : kzographou@mdacyprus.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”