AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

Dynamec Ltd: Ζητείται Αποθηκάριος – Λευκωσία

H εταιρεία Dynamec, πρωτοπόρος στον τομέα της συσκευασίας και των αναλώσιμων ειδών εστίασης μιας χρήσης ζητά να προσλάβει αποθηκάριο.

Κύρια καθήκοντα:

  • Διαχείριση των αποθηκευτικών χώρων της εταιρείας.
  • Διεκπεραίωση των απαραίτητων διαδικασιών για τις εισαγωγές και εξαγωγές και την επικοινωνία με τους αρμόδιους φορείς (τελωνεία, εκτελωνιστές, ναυτιλιακές & ασφαλιστικές εταιρείες).
  • Παραλαβή και έλεγχος εμπορευμάτων.
  • Ταξινόμηση εμπορευμάτων.
  • Ετοιμασία παραγγελιών πελατών.
  • Άλλες σχετικές εργασίες.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών.
  • Άδεια οδηγού.
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα με οργανωτικές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα.