AD 8 code

Ζητείται Άτομο για υποδοχή (Receptionist)

A. J. Vouros Ltd: Ζητείται Άτομο για υποδοχή (Receptionist) – Λευκωσία

Η εταιρεία A.J. VOUROS LTD μέλος του Ομίλου εταιρειών VOUROS GROUP OF COMPANIES με ηγετική θέση στην παραγωγή  και διανομή επώνυμων προϊόντων στην κυπριακή αγορά όπως SUPRA, DOR, WELLA PROFESSIONALS, O.P.I, S.C JOHNSON,JOHN FRIEDA κ.α. ζητά να προσλάβει άτομο για υποδοχή.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη, δυναμική προσωπικότητα και προσεγμένη εμφάνιση
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Επαγγελματισμός και συνέπεια
  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:

  • Διεκπεραίωση τηλεφωνημάτων
  • Καλωσόρισμα επισκεπτών
  • Οποιαδήποτε άλλη γραφειακή δουλεία ανατεθεί.

Παρακαλείσθε όπως αποστέλλετε τα βιογραφικά σας σημειώματα στη ηλεκτρονική διεύθυνση info@ajvouros.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”  ή μέσω fax στο 22514947 το αργότερο μέχρι τις 23 Οκτωβρίου 2019.