AD 8 code

Yiotis Christou Ltd: Θέση Εργασίας

Yiotis Christou Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Η Εταιρεία Yiotis Christou Ltd, μια από τις ηγετικές Εταιρείες στον τομέα Εμπορίου Ειδών Υγιεινής και Κεραμικών, ζητά να προσλάβει άτομο για την πιο κάτω θέση:

Λογιστής/τρια

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Γνώση αγγλικής & ελληνικής γλώσσας (Προφορική & Γραπτή).
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών και γνώσεις Microsoft Office.
  • Ευχέρεια λόγου και ικανότητα επικοινωνίας,
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Προϋπηρεσία 2 ετών σε σχετική θέση.
  • Γνώση στην χρήση του λογισμικού προγράμματος SAP B1 θα θεωρηθεί σημαντικό προσόν.

Αρμοδιότητες

  • Γενικές διαδικασίες λογιστηρίου
  • Καλή συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα της εταιρείας,

Στους επιλεγέντες υποψηφίους θα δοθεί ελκυστικό πακέτο ωφελημάτων.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση demos.x@yiotischristou.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” μέχρι 28/10/2019.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χαρακτήρα.