AD 8 code

Peletico Ltd: Θέση Εργασίας

Peletico Ltd: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Υπεύθυνος/η Παραγωγής

Η Πελέτικο Πλάστερς Λτδ, βιομηχανία ειδών οικοδομής και επεξεργασίας βιομηχανικών ορυκτών, μέλος του Ομίλου Εταιρειών Πελέτικο, ζητά να προσλάβει Υπεύθυνο/η Παραγωγής για το εργοστάσιο της στην Βιομηχανική Περιοχή Αραδίππου.

 Γενικά καθήκοντα και ευθύνες

  • Προγραμματισμός παραγωγής και εποπτεία των γραμμών παραγωγής
  • Προγραμματισμός εργασιών και εποπτεία των τεχνικών συνεργείου
  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργία του Εργοστασίου, Λατομείου Γύψου και εργασιών γύψου στο λιμάνι Λάρνακας
  • Διασφάλιση της επάρκειας του εργοστασίου σε πρώτες ύλες και υλικά συσκευασίας
  • Καταγραφή στοιχείων, καταμέτρηση αποθεμάτων και παρακολούθηση διαφόρων KPIs
  • Άλλα συναφή καθήκοντα της συγκεκριμένης θέσης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πανεπιστημιακός τίτλος στη Μηχανολογία
  • Πείρα σε βιομηχανικές εγκαταστάσεις
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Εκπλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων
  • Γνώσεις Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο

 Απολαβές και ωφελήματα

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο απολαβών, αναλόγως των προσόντων και της επαγγελματικής πείρας.

Όλες οι αιτήσεις μαζί με το βιογραφικό να απευθύνονται στο Διευθυντή Εργοστασίου

Πελετικο Πλάστερς Λτδ

Τηλ. 24530919   Φαξ: 24530929

Ηλεκτρονική Διεύθυνση: akoumaros@peletico.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Τελευταία ημερομηνία υποβολής αιτήσεων: 25 Οκτωβρίου 2019