AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Christakis Agathangelou Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η εταιρεία Christakis Agathangelou Ltd με έδρα την Λευκωσία, που δραστηριοποιείται στο χώρο της κατασκευής μηχανημάτων επεξεργασίας τροφίμων από το 1976 με μεγάλο κύκλο εργασιών σε Κύπρο και εξωτερικό , ζητά για άμεση πρόσληψη άτομο για τη θέση γραμματέα.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου σε συναφή κλάδο θα θεωρηθεί πλεονέκτημα
  • Άριστη γνώση Αγγλικών απαραίτητη
  • Γνώση office Microsoft
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.

 Καθήκοντα

  • Διαχείριση Γραφείου
  • Οργάνωση Συναντήσεων
  • Οργάνωση Σεμιναρίων
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση
  • Καθημερινή ετοιμασία λίστας με τα δρομολόγια αγγελιοφόρων
  • Ετοιμασία αναφορών σεμιναρίων
  • Τυποποίηση
  • Στήσιμο Εγχειρίδιων για πελάτες
  • Αρχειοθέτηση
  • Συντονισμός αναφορών
  • Έλεγχος και συμπλήρωση γραφικής ύλης

Απολαβές

Η πιο πάνω θέση προσφέρει ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων και προηγούμενης πείρας.

Το άτομο που θα επιλεγεί θα εργάζεται  σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον και θα τύχει εκτεταμένης εκπαίδευσης στο αντικείμενο.

Αιτήσεις

Αιτήσεις συνοδευόμενες από βιογραφικό σημείωμα πρέπει να αποστέλλονται μέχρι 18/10/2019 μέσω ταχυδρομείου ή email στα γραφεία της εταιρείας και είναι εμπιστευτικά.

Τα βιογραφικά αποθηκεύονται  για χρονικό διάστημα 2 μηνών και μετά καταστρέφονται.

Τ.Θ: 21675, 1722 Λευκωσία
Τηλ.: 22877822
Email: a.hadjimichael@agathangelou.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”