Ζητείται Εργάτης / Εργάτρια (Κέντρο Αποθήκευσης και Διανομής Φαρμάκων)

Mefal Public Ltd: Ζητείται Εργάτης / Εργάτρια (Κέντρο Αποθήκευσης και Διανομής Φαρμάκων) – Λάρνακα

Το άτομο που θα επιλεχθεί θα αναφέρεται στον Υπεύθυνο/η του Κέντρου Διανομής και Αποθήκευσης και έχει έδρα τη Λάρνακα.

Σπουδαιότερα καθήκοντα-Αρμοδιότητες:

  • Είναι υπεύθυνος/η για την τοποθέτηση των παραληφθέντων προϊόντων στις κατάλληλες θέσεις αποθήκευσης και χώρο (ψυγείο, χώρο φαρμακευτικών προϊόντων, χώρο μη φαρμακευτικών προϊόντων κ.λ.π) ανά προϊόν, παρτίδα και ημερομηνία λήξης
  • Διενεργεί απογραφές σύμφωνα με τις εντολές του προϊσταμένου του
  • Είναι υπεύθυνος/η για την εκτέλεση των παραγγελιών της ημέρας
  • Έχει την ευθύνη διατήρησης του εξοπλισμού που χρησιμοποιεί για να εκτελούνται οι εργασίες του Κέντρου Αποθήκευσης και Διανομής
  • Γνωρίζει και εφαρμόζει πιστά τις οδηγίες των Φαρμακευτικών Υπηρεσιών του Κράτους
  • Γνωρίζει και εφαρμόζει πιστά τα SOP’s (Standard Operating Procedures) της εταιρείας

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/τη Λυκείου
  • Γνώση και σωστή χρήση της Ελληνικής γλώσσας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις ή νόμιμη οριστική απαλλαγή (για άντρες)

Επιθυμητά Πρόσθετα Προσόντα:

  • Οικειότητα χρήσης Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Εμπειρία σε τακτοποίηση/συλλογή φαρμάκων
  • Συνέπεια, σοβαρότητα και αποτελεσματικότητα
  • Ικανότητα συνεργασίας σε περιβάλλον ομάδας
  • Οργανωτική Ικανότητα

Παροχές:

  • Πολύ καλός βασικός μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας. Παρέχεται 13ος μισθός
  • Τιμαριθμικό επίδομα, Ταμείο Προνοίας καθώς και πρόσθετα ωφελήματα

Αποστολή βιογραφικών στην διεύθυνση:

MEFAL PUBLIC LTD

P.O.BOX: 45092, 7110 ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Τηλ: 24 66 59 25,  Φαξ: 24 63 50 97, e-mail: careers@mefal.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια