AD 8 code

Ζητείται Γραμματειακός Λειτουργός

PG Atlas Building Management: Ζητείται Γραμματειακός Λειτουργός – Λευκωσία

H PG Atlas Building Management ψάχνει να εργοδοτήσει άτομο με γραμματειακές σπουδές στα γραφεία της εταιρείας στη Λευκωσία.

Πλήρη απασχόληση με άμεση πρόσληψη

Προσόντα

  • Απαραίτητο προσόν η γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Επιπρόσθετο προσόν θα θεωρηθεί η γνώση της ρωσικής γλώσσας

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Εκτέλεση γενικών γραμματειακών και λογιστικών καθηκόντων ( διαχείριση γραφείου, τηλεφωνήματα, έκδοση τιμολογίων, προσφορών, αποδείξεων, εξυπηρέτηση πελατών, επικοινωνία με συνεργάτες)
  • Οργάνωση και τήρηση αρχείου
  • Ετοιμασία τυποποιημένων επιστολών και αποστολή τους
  • Οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα ανατεθούν

Βιογραφικά σημειώματα μπορούν να σταλούν στο Atlas2@pgatlas.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”