AD 8 code

Ζητείται άτομο για Διαχείριση Τηλεφωνικού Κέντρου

Chartac Management Services Limited: Ζητείται άτομο για Διαχείριση Τηλεφωνικού Κέντρου – Λευκωσία

Η Chartac Management Services Limited (Εταιρεία Παροχής Διοικητικών Υπηρεσιών) ζητά να προσλάβει άτομο για την πλήρωση της θέσης διαχειριστή/τριας τηλεφωνικού κέντρου:

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας (Γνώση Ρωσικής γλώσσας επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη)
  • Πολύ καλή γνώση δακτυλογραφίας
  • Οργανωτικές ικανότητες, ευφράδεια λόγου, δυνατότητα να εργάζεται υπό πίεση, τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια
  • Προηγούμενη πείρα σε Εταιρεία Παροχής Διοικητικών Υπηρεσιών ή ανάλογη θέση θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Διαχείριση Τηλεφωνικού Κέντρου
  • Μέριμνα για οργάνωση φακέλων πελατών (δέουσα επιμέλεια / KYC)
  • Γενική οργάνωση γραφείου
  • Μέριμνα για οργάνωση ημερολογίων/συναντήσεων
  • Γενικά καθήκοντα γραμματειακού προσωπικού

Μισθός αναλόγως προσόντων

Βιογραφικά Σημειώματα μπορούν να αποστέλλονται με email στην ακόλουθη διεύθυνση: d.gabrielides@chartac.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”