AD 8 code

New York Sweets: Θέσεις Εργασίας

New York Sweets: Θέσεις Εργασίας – Παγκύπρια

Το Brand
Η New York Sweets, καλλιεργεί συστηματικά την Τέχνη της Ευχαρίστησης, ως ζωτικό συστατικό της Καλής Ζωής.

Ο Άνθρωπος & ο Ρόλος
Θέλουμε να εντάξουμε στην ομάδα μας:

  1. ταλαντούχους Delight Specialists, για τις εκθέσεις μας στη Λευκωσία (μερική απασχόληση)
  2. ταλαντούχους Delight Specialists, για τις εκθέσεις μας στη Λεμεσό (πλήρη απασχόληση)
  3. ταλαντούχους Delight Specialists, για τις εκθέσεις μας στη Λάρνακα (μερική απασχόληση)
  4. ταλαντούχους Delight Specialists, για τις εκθέσεις μας στην Πάφο (πλήρη απασχόληση)

Η πρώτη αίσθηση της εξαιρετικής εμπειρίας που θα προσφέρουν οι επιτυχείς πωλητές/τριες, είναι το εγκάρδιο καλωσόρισμα και η μεστή επιμόρφωση των πελατών μας για ό,τι αφορά τις δημιουργίες της New York Sweets.
Η διά βίου μάθηση είναι το κλειδί της επιτυχίας. Παρέχουμε συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη, και ταυτόχρονα προσβλέπουμε σε εισηγήσεις για καινοτομίες και αναβαθμίσεις υπηρεσιών και δημιουργιών.

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών και διαχείριση παραγγελιών.
  • Εφαρμογή και τήρηση των διαδικασιών.
  • Άριστη γνώση όλων των προϊόντων της New York Sweets.
  • Φροντίδα του καταστήματος.

Προσόντα

  • Ικανότητα επικοινωνίας με τους πελάτες.
  • Εμπειρία στη διαχείριση τροφίμων.
  • Καλή χρήση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Οργανωτικές ικανότητες.
  • Ομαδικότητα και διάθεση συνεργασίας με την υπόλοιπη ομάδα.

Μισθός & Ωφελήματα
Ιδιαίτερα ελκυστικό πακέτο απολαβών.

Παρακαλώ προωθήστε το πρόσφατο βιογραφικό σας σημείωμα μαζί με μια σημείωση που θα εξηγείτε τι σας κάνει εξαιρετικό Delight Specialist και τη θέση που σας ενδιαφέρει στην κυρία Σοφία Μακρυγιώργη στο reception@newyorksweets.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”