AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Οδοντιατρείου

Dental Clinic Papapetrou: Ζητείται Βοηθός Οδοντιατρείου – Λευκωσία

Προσόντα Ατόμου

  • Αγγλικά
  • Ελληνικά
  • Καλή χρήση υπολογιστών
  • Γνώση λογιστικών

Εμπειρία

Άτομα με εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών, με εμπειρία στα λογιστικά, Νοσοκόμες και βοηθοί οδοντίατρου παρακαλώ όπως να αποστέλλουν βιογραφικό.

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση Πελατών/ επικοινωνία με πελάτες μέσω τηλεφώνου/
  • διευθέτηση ραντεβού/οργάνωση
  • Βοήθεια Οδοντίατρου κατά την διάρκεια των περαστικών
  • Ταμείο, είσπραξη λογαριασμών.

Ωράριο

Δευτέρα μέχρι Παρασκευή 8.00 μέχρι 13.00 και 15.00 μέχρι 18.00

Η θέση είναι για full-time αλλά θα δεχτούμε αιτήσεις και για part-time

Περιγραφή οδοντιατρείου

Το οδοντιατρείο Σώτος Παπαπέτρου βρίσκεται στο κέντρο της Λευκωσίας οδός Στασάνδρου 10 Διαμέρισμα 201

Αποστολή βιογραφικών και στα ΔΥΟ emails jimmispap@hotmail.com και sotospapapetrou@hotmail.co.uk  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Τηλέφωνο επικοινωνίας Δημήτρης Παπαπέτρου 99516441