AD 8 code

Homemate: Θέση Εργασίας

Homemate: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Το “Homemate” μέλος του Alf Mizzi & Sons, ενός κορυφαίου Oμίλου μαλτέζικων συμφερόντων που εμπλέκεται σε διάφορους τομείς της οικονομίας και δραστηριοποιείται σε πολλές χώρες, ζητά να προσλάβει για το κατάστημα στην Λευκωσία:

ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟ

Κύρια καθήκοντα και ευθύνες:

  • Τηρεί όλες τις διαδικασίες της εταιρείας έτσι ώστε να επιτύχει την ομαλή λειτουργία της αποθήκης
  • Ελέγχει τα εμπορεύματα ώστε να υπάρχει αντιστοιχία με το δελτίο αποστολής
  • Ενημερώνει το στοκ και επεξεργάζεται τις αποκλίσεις
  • Ελέγχει τη ποσότητα και ποιότητα των προϊόντων
  • Τηρεί όλα τα πρότυπα Ασφάλειας και Υγείας βάσει των προτύπων της εταιρείας
  • Τακτοποιεί και διατηρεί καθαρό το χώρο παραλαβής καθώς και την αποθήκη