Trust International Insurance Co (Cyprus) Ltd: Θέση Εργασίας

Trust International Insurance Co (Cyprus) Ltd: Ζητείται Διοικητική/ός Λειτουργός – Λεμεσός

Η Trust International Insurance Company  (Cyprus) Ltd, ζητά να προσλάβει Διοικητική/ό Λειτουργό στο Γραφείο Πωλήσεων και Εξυπηρέτησης στη Λεμεσό.

Η Trust Insurance Cyprus είναι η πιο ραγδαία αναπτυσσόμενη ασφαλιστική εταιρεία στην Κύπρο. Αποτελεί ένα σύγχρονο και δυναμικό Οργανισμό που ανταποκρίνεται αποτελεσματικά στις μεταβαλλόμενες συνθήκες της αγοράς δίνοντας έμφαση στην ανάπτυξη καινοτόμων προϊόντων και υπηρεσιών. Το όραμα της Εταιρείας “Ηγετική Παρουσία μέσα από καινοτόμες ιδέες και άριστη εξυπηρέτηση” αγκαλιάζεται από τις αξίες της οι οποίες καθορίζονται από ανθρώπους που χαρακτηρίζονται από αξιοπιστία, υπευθυνότητα, επαγγελματισμό και συνέπεια. Βραβευμένη Platinum Employer of the Year 2017 από το Investors In People, η Truest, κατακτά την πρώτη θέση  ανάμεσα στους  καλύτερους εργοδότες παγκοσμίως. Η μοναδική  εταιρεία που λαμβάνει  τέτοια διάκριση στη Κύπρο.   Η συνεχής διατήρηση των κριτηρίων διάκρισης, μεταφράζεται σε ευκαιρίες καριέρας για όσους επιδιώκουν γρήγορη ανέλιξη και είναι willing  to go the extra mile.

Καθήκοντα

  • Ετοιμασία εκθέσεων/παρουσιάσεων/επιστολών
  • Διαχείριση Επικοινωνίας
  • Εξυπηρέτηση συνεργατών
  • Διαχείριση γραφείου
  • Διαχείριση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

Προσόντα

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Άριστη γνώση προγραμμάτων Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Δεξιότητα Επικοινωνίας και διαχείρισης πελατών

Παρακαλώ στείλτε το Βιογραφικό σας σημείωμα στο email careers@trustcyprusinsurance.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή στο φαξ 22050290

Σημειώστε την θέση για την οποία υποβάλετε την αίτηση σας. Θα γίνει επιλογή των αιτήσεων και οι επικρατέστεροι υποψήφιοι θα κληθούν σε προσωπική συνέντευξη.  Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικού χειρισμού.