AD 8 code

Aphrostrom Ltd: Θέση Εργασίας

Aphrostrom Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Υπεύθυνος/η Κινήσεως εμπορευμάτων

Καθήκοντα

  • Υπεύθυνο για την επίβλεψη και σωστή λειτουργία της κεντρικής αποθήκης
  • Υπεύθυνο για την ορθή τιμολόγηση όλων των πελατών
  • Υπεύθυνο για το συντονισμό των παραδόσεων σε καθημερινή βάση.
  • Χειρισμός επιστροφών προϊόντων στην αποθήκη.
  • Εξυπηρέτηση πελατών μετά τη πώληση.
  • Οτιδήποτε άλλο του ανατεθεί από τη διοίκηση της εταιρίας

Προσόντα

  • Απόφοιτος πανεπιστημίου.
  • Γεωγραφική γνώση της Κύπρου.
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Χειρισμός ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Προηγούμενη πείρα επιθυμητή αλλά .

Η εταιρία προσφέρει ελκυστικό πακέτο απολαβών συμπεριλαμβανομένου 13ου μισθού

Οι ενδιαφερόμενοι/ες θα πρέπει να υποβάλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα αναγράφοντας το τίτλο της θέσης στο p.komodikes@aphrostrom.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”   μέχρι και τις 27/09/2019